Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga – Dołęgowska

05-822 Milanówek, ul. Podgórna 16, NIP: 529-124-60-84, REGON: 017457232
tel.: (+48) 22 724 60 30; 505 181 170 fax: (+48) 22 724 60 34 sklep@krowki24.pl;

Biuro Obsługi Klienta

Natalia Zalewska
tel. (22) 724 60 31
mob. 500 030 909
natalia.zalewska@krowki.pl

Justyna Zgórzak
tel. 22 724 60 38
mob. 512 135 143
justyna.zgorzak@krowki.pl

Marta Piorunowska
tel. 22 724 60 40
mob. 505 181 170
marta.piorunowska@krowki.pl

Angelika Smolarek
tel. 22 724 60 32
mob. 516 000 400
angelika.smolarek@krowki.pl

Agnieszka Zwierzchowska
tel. 22 724 60 37
mob. 503 148 639
agnieszka.zwierzchowska@krowki.pl

Ewa Skoczylas
tel. 22 659 78 74
mob. 501 052 354
ewa.skoczylas@krowki.pl




Obsługa Wycieczek

Agnieszka Lewicka
tel. (22) 724 60 40
mob. 512 511 628
wycieczki@krowki.pl

Marketing

Anna Kozik
tel. (22) 724 60 32
mob. 516 122 168
anna.kozik@krowki.pl

Mapa strony

Copyright © 2010 - Cukierki reklamowe Konstancja Dołęga - Dołęgowska - Created by Aurelius Interactive

Krówki Milanówek | O firmie | Krówki reklamowe | Krówki okolicznościowe | Opakowania na krówki | Referencje i podziękowania | Napisali o nas | Aktualności | Kontakt

English version: Main page | About Us | Advertising | Occasional | Packaging | Thanks | About Us | News | Contact

Deutsch version: Hauptseite | über uns | Werbebonbons | Gelegentliche Milchkaramellen | Verpackungen | Referenzen Und Dank | Artikel über uns | Nachrichten | Kontakt